بلاگ

نسخه اندروید آفلاین برنامه باشگاه مشتریان

نسخه اندروید برنامه باشگاه مشتریان، اپلیکیشنی آفلاین می باشد که امکانات فراوانی را در اختیار شما قرار می دهد. این نسخه در حال اتمام برنامه نویسی می باشد و به زودی در این سایت و برنامه های مرجع موبایلی منتشر خواهد شد.

نسخه وب برنامه باشگاه مشتریان

نسخه وب برنامه باشگاه مشتریان، یکی از منعطف ترین برنامه های باشگاه مشتریان است که امکانات فراوان و قابل توسعه ای را در اختیار شما قرار می دهد. نسخه وب با هر سایز صفحه نمایش از موبایل گرفته تا صفحات بزرگ قابل نمایش مناسب است.

نسخه آنلاین اندرویدی رسید!

اگر گوشی یا تبلتی که می خواهید برای ثبت شماره مشتری در فروشگاه یا محل کار خود استفاده کنید، همیشه آنلاین می تواند باشد، پس بشتابید به سوی نصب نسخه آنلاین اندروید!

برنامه باشگاه مشتریان را در ویندوز اجرا کنید

با نسخه ویندوزی آنلاین از برنامه باشگاه مشتریان، خودتان شماره مشتریان را در کامپیوتر یا لپ تاپ خود ثبت کنید. 

قرعه‌کشی دستی در برنامه باشگاه مشتریان

یکی از امکانات ویژه در برنامه باشگاه مشتریان قرعه کشی دستی است. شاید شما از قرعه کشی آنی استفاده کرده باشید. در قرعه کشی آنی مشتری پس از ثبت شماره بلافاصله در قرعه کشی شرکت کرده و جایزه خود را میبرد و یا شانس برنده شدن را ندارد. با این حال شما می توانید مشتریان خود را دعوت به شرکت در یک جشنواره قرعه کشی در زمانی معین کنید.

قرعه کشی آنی

یکی از امکانات ویژه برنامه باشگاه مشتریان قرعه کشی آنلاین است. قرعه کشی آنی یعنی اینکه وقتی مشتری یا مخاطب شما شماره همراه و اطلاعات مد نظر شما را در فرم ثبت شماره مشتریان شما وارد می کند، همان موقع بین جوایزی که قبلا تنظیم کرده اید، قرعه کشی شده و در صورت اقبال مشتری، جایزه برای وی تعلق می گیرد.

شماره تماس مشتریان چه کاربردهایی دارد؟

امروزه شماره همراه کاربردهایی به مراتب بیشتر از گذشته دارد. در گذشته از شماره همراه برای تماس و نهایتا پیامک استفاده می شد اما با وجود گوشی های هوشمند در دست غالب افراد، شماره همراه هر شخص دروازه ای برای ورود به دنیای اینترنت و شبکه های مجازی شده است.

مزایای داشتن باشگاه مشتریان

سه مورد از مزایای باشگاه مشتریان را می خوام براتون مطرح کنم.

باشگاه مشتریان چیست؟

یک شعار در حوزه مارکتینگ و بازاریابی اینه که «جذب مشتری جدید بسیار هزینه‌بر تر از حفظ مشتری‌های موجوده». شرکت ها و فروشگاه های دوراندیش همیشه سعی می‌کنند که با ارائه خدمات ویژه به مشتریان گذشته خودشان، آنها را راضی نگه دارند تا برای خرید بعدی هم به آنها مراجعه کنند. اینجاست که چیزی به عنوان باشگاه مشتریان مطرح میشه.

مزایای باشگاه مشتریان

  • گردآوری محترمانه اطلاعات مشتریان
  • ارسال کارت ویزیت الکترونیک
  • پیامک آدرس کانال و پیج به مشتریان
  • ترغیب مشتریان با قرعه کشی آنی
  • ارسال پیامک تبریک تولد
  • ارسال پیامک اطلاع رسانی جشنواره ها
  • قرعه کشی مشتریان قبلی با فیلترهای مختلف

پلتفرم‌های مختلف