نسخه آنلاین اندرویدی رسید!

اگر گوشی یا تبلتی که می خواهید برای ثبت شماره مشتری در فروشگاه یا محل کار خود استفاده کنید، همیشه آنلاین می تواند باشد، پس بشتابید به سوی نصب نسخه آنلاین اندروید!

نسخه آنلاین اندرویدی باشگاه مشتریان، همان نسخه وب برنامه باشگاه مشتریان را در قالب یک برنامه در گوشی شما به نمایش در می آورد. بنابراین شما نیاز به خرید نسخه وب سطح سه برای اجرا در این برنامه هستید. نسخه های دیگر قابلیت تنظیم روی این برنامه را ندارند.

از ویژگی های منحصر به فرد این برنامه حالت کیوسک است که با قفل کردن گوشی یا تبلت امکان اینکه مشتری شما به برنامه دیگر سوئیچ کند یا پیام های نوتیفیکیشن گوشی را مشاهده کند از وی گرفته می شود. و وقتی شما بخواهید از برنامه خارج شوید باید رمز عبوری که بار اول در تنظیمات برنامه ثبت کرده اید را وارد کنید. خب اگر رمز را فراموش کردید چکار کنید؟ نگران نباشید می توانید با ورود به سامانه مدیریت برنامه باشگاه مشتریان رمز عبور جدیدی را ثبت کنید تا با ان رمز عبور کار کنید.

برنامه اندرویدی آنلاین باشگاه مشتریان اطلاعات مشتریان را در حساب کاربری همین سامانه که در حال مطالعه هستید ذخیره می کند و مدیریت مشتریان و قرعه کشی ها همگی در حساب کاربری شما انجام می شود.

برنامه اندرویدی آنلاین باشگاه مشتریان را می توانید به صورت رایگان از بازار و مایکت و یا به صورت مستقیم از صفحه دانلود دریافت کنید.