همکاری در فروش و کسب درآمد

در سامانه باشگاه مشتریان، یک سیستم دریافت اعتبار به ازای معرفی افراد در نظر گرفته شده است. در این سیستم به ازای معرفی تنها یک شماره همراه و یا با انتشار لینک دعوت به ثبت نام در این سامانه اعتبار هدیه بر اساس قوانین بازاریابی این سایت کسب می کنند. از اعتبار کسب شده در این سیستم می توانید برای خرید یا تمدید لایسنس استفاده کنید و یا در صورت تمایل به صورت وجه نقد دریافت نمایید.

به خاطر اعتمادسازی در امر بازاریابی، هر بازاریاب در طول روز تعداد محدودی شماره همراه بر اساس جدول زیر می تواند معرفی نماید.

  بازاریاب برنزی بازاریاب نقره ای بازاریاب طلایی
محدودیت در معرفی از طریق پیامکی حداکثر 5 نفر در روز حداکثر 10 نفر در روز حداکثر 20 نفر در روز
محدودیت در معرفی از طریق لینک اختصاصی نامحدود نامحدود نامحدود
محدودیت در معرفی از طریق فرم ثبت شماره مشتریان --- نامحدود نامحدود
مزایا 10هزار تومان به ازای خریدار 15 هزار تومان به ازای هر خریدار 20هزار تومان به ازای هر خریدار
حداقل درآمد کسب شده برای تسویه 500هزار تومان 500هزار تومان 500هزار تومان

تعریف بازاریاب برنزی: بازاریابی است که خودش لایسنس نداشته و از سیستم باشگاه مشتریان استفاده نمی کند اما با ارسال لینک معرفی به دیگران یا پیامک کردن شماره موبایل آنها به شماره 90007214، کاربرانی را به این سامانه معرفی می کند. بازاریاب برنزی به ازای معرفی هر کاربر که منتج به خرید وی شود، 10 هزار تومان اعتبار کسب می کند. و با رسیدن اعتبار به حداقل 500هزار تومان می تواند درخواست تسویه انجام دهد.

تعریف بازاریاب نقره ای: بازاریابی است که خودش لایسنس داشته و از سیستم باشگاه مشتریان استفاده می کند(خرید انجام داده است) و با ارسال لینک معرفی به دیگران یا ارسال شماره موبایل آنها به شماره 90007214 و یا از طریق فرم دعوتنامه، کاربرانی را به این سامانه معرفی می کند. بازاریاب نقره ای به ازای معرفی هر کاربر که منتج به خرید وی شود، 15 هزار تومان اعتبار کسب می کند. و با رسیدن اعتبار به حداقل 500هزار تومان می تواند درخواست تسویه انجام دهد و همچنین از اعتبار کسب شده برای خرید یا تمدید لایسنس خودش استفاده نماید.

تعریف بازاریاب طلایی: همان بازاریات نقره ای است که بیش از 70 درصد افراد معرفی شده اش در یک ماه گذشته از سیستم خریداری کرده اند. بازاریاب طلایی به ازای معرفی هر کاربر که منتج به خرید وی شود، 20هزار تومان اعتبار کسب می کند. و با رسیدن اعتبار به حداقل 500هزار تومان می تواند درخواست تسویه انجام دهد و همچنین از اعتبار کسب شده برای خرید یا تمدید لایسنس خودش استفاده نماید.

 

روش های بازاریابی:

1- ارسال شماره همراه: راحت ترین و عمومی ترین روش بازاریابی این است که شماره همراه شخصی را به شماره اختصاصی سامانه باشگاه مشتریان(90007214) ارسال کنید. با این کار یک پیامک از طرف سامانه برای آن شماره ارسال میشود تا اگر تمایل داشت اقدام به ثبت نام کند. و در صورتی که هر کدام از نسخه های برنامه باشگاه مشتریان را خرید کرد، مبلغ اعتبار هدیه طبق جدول بالا به اعتبار شما اضافه میشود و با پیامک هم به شما اطلاع رسانی میشود. البته برای اینکه کسی به صورت انبوه شماره معرفی نکند محدودیت روزانه طبق جدول بالا برای این روش در نظر گرفتیم. در این روش نیاز به ثبت نام در سامانه برای شروع بازاریابی نیست. اما بعد از اینکه حساب شما برای تسویه آماده شد با همان شماره همراهتان می توانید در سامانه ثبت نام کنید و درخواست تسویه کنید.

2- دعوت از طریق لینک اختصاصی بازاریابی: در این روش باید در سامانه ثبت نام کرده باشید تا بتوانید یک لینک اختصاصی بازاریابی بگیرید. از این لینک می توانید در پیج، گروه و کانال شبکه های اجتماعی، برای دعوت دیگران استفاده کنید و هر کسی که از طریق لینک شما وارد مرورگر بشود و ثبت نام کند به عنوان معرفی شده شما قرار میگیرد و شما پورسانت خریدش را به صورت اعتبار دریافت خواهید داشت. البته به شرطی که قبلا عضو سامانه نباشه.

3- اشتراک برنامه باشگاه مشتریان از طریق فرم ثبت شماره باشگاه مشتریان: در فرم ثبت شماره باشگاه مشتریان در صورت تنظیم کاربر، گزینه ای برای انتشار برنامه وجود دارد که با کلیک روی آن یک پنجره باز میشود و شماره مشتری شما را برای دعوت میگیرد. اگر مشتری شما که برنامه باشگاه مشتریان را در فروشگاه شما دیده و علاقه مند شده خودش هم داشته باشد، شماره اش را ثبت میکند و با این کار جزو معرفی شدگان شما قرار میگیرد و در صورتی که خرید کرد اعتبار هدیه طبق جدول بالا را دریافت می کنید.

 

نکات بازاریابی:

1- شماره خود معرفی کننده به عنوان معرفی شده قابل قبول نیست.

2- اعتبار هدیه برای شخص معرفی شده، تنها به معرفی کننده اول میرسد.

3- در صورتی که شماره معرفی شده قبلا در سیستم عضو شده باشد، هدیه معرفی تعلق نمی گیرد.

4- مهلت انقضای دعوت  10 روز است و پس از ده روز اگر فرد معرفی شده ثبت نام نکند، هدیه معرفی تعلق نمی گیرد.

5- تسویه اعتبار در صورت رسیدن به 500 هزار تومان و درخواست از طریق تیکت و به شماره شبا انجام می شود.

6- برای تسویه عضویت در این سایت و تکمیل پروفایل اجباری است.

7- قواعد بازاریابی که در این صفحه ذکر شد در طول زمان از طرف سامانه قابل تغییر می باشد.